All Staff (Alphabetical)

Directory

Name
Position
Phone
Abood, Rhonda
Data Support Technician & Administrative Assistant, Deputy Superintendent of Instruction
Acker, Sarah
Playgroup Specialist, Early On
Adado, Stacy
Communications Specialist
Adams, Alexis
Principal, Heartwood School
Adams, Niki
Instructor, New Media
Adawe, Aziza
School Social Worker
Alexander, Erica
Speech and Language Pathologist
Allen, Tyler
Occupational Therapist
Ames, Becky
Trustee
Andersen, Katherine
Early Childhood and Literacy Consultant and Coach
Anderson, Bonnie
Teacher, Ingham Academy
Andrade, Sarah
School Psychologist
Andrews, Erin
Paraprofessional, AI
Bachelder, Karen
Help Desk Technician
Bahl, Aubry
Administrative Assistant, CTE Director and WTC Principals
Bailey, Lisa
Head Custodian
Bailey, Misty
Paraprofessional
Baker, Daryn
Instructor, Health Foundations
Baker, David
Instructor, Programming and Mobile Applications
Baker, Heather
Payroll and Benefits Analyst
Baker, Jared
Mental Health Specialist
Baker, Sarah
Mental Health Specialist
Ballentine, Richard
Specialist, WTC Enrollment, RTI & Transition
Bandy, Kasey
Speech & Language Pathologist
Baptist, Rebecca
Teacher Consultant, Deaf and Hard of Hearing
Barnes, Craig
Instructional Assistant, Welding
Barnes, Dwaina
Paraprofessional, Heartwood School
Barnstable, Jennifer
Technical Assistance Provider
Basore, Lisa
Teacher Consultant, ASD
Baumer, Amy
Speech & Language Pathologist
Belman, Nicole
Facilities Support Technician
Benjamin, Ashley
Nurse, Heartwood School
Bennett, Liz
Speech & Language Pathologist
Bergman, Andrea
Paraprofessional
Beuchert, Daniel
Teacher, Ingham Academy
Bode, Anja
Physical Therapist
Bogard-Cusack, Lori
School Psychologist
Bondsteel, Nicole
Teacher, SXI, HWS
Booth, Emma
Teacher, Special Education, SAIL Program
Booth, Lisa
Teacher, Students with Autism Spectrum Disorder
Booth, Philip
Assistive Technology Consultant
Borths, Lisa
Leadership and Continuous Improvement Consultant and Coach
Bottomley, Ross
Finance Technician, Purchasing
Bower, Jessica
Administrative Assistant
Bradford, Alex
School Psychologist
Bradley, Dom
Paraprofessional, Heartwood School
Brauker, Christine
Orientation & Mobility Specialist
Brennan, Becky
Early Childhood Special Education Teacher
Brewer, Emily
Executive Director of Early Childhood Special Education
Bricarell, Jennifer
Math Consultant and Coach
Brown, Elijah
Human Resources and Benefits Specialist
Bruner, Shelly
Mental Health Specialist
Budd, Dani
Teacher, Adaptive Physical Education
Buie, Kim
Paraprofessional, Ingham Academy
Bullen, Kristian
Administrative Assistant, Early Childhood Special Education and Early On
Burchwell, Katelyn
Instructional Assistant, Precision Machining Tech
Burd, Julie
School Social Worker
Cain, Kevin
Instructional Assistant, Auto Technology
Cameron, Leah
Pupil Accounting Auditor
Carroll, Tricia
Occupational Therapist
Cassel, Stacy
Paraprofessional, Evergreen Program
Castaneda, Rick
Instructor, Precision Machining Technology
Caven Wasif, Jocelyn
Audiologist
Chai, Hyonju
Curriculum, College & Career Prep Technician
Chamberlin, Leah
Speech and Language Pathologist
Chapman, Molly
School Psychologist
Chase, Kristan
Teacher, Early Childhood Special Education
chitrapu, Swathi
Paraprofessional
Chomic, Marge
Occupational Therapist
Chumbley, Megan
Early Childhood Coach
Cleary, Tom
Application Support Analyst
Coburn, Nicole
Medicaid Coordinator
Colizzi, Monique
Business and Risk Management Instructor
Collins, Jamie
Instructor, Cosmetology
Collins, Mark
School Social Worker
Cook, Rick
Instructor, Applied Academics/English Language Arts (ELA)/CTE Support
Cook-Garmyn, Amanda
Paraprofessional, Heartwood School
Cooper, Josh
PBIS and Continuous Improvement Consultant and Coach
Corbin, Suzy
Director, Human Resources
Couch, Marina
Paraprofessional, Heartwood School
Courter, Jackie
Data and Systems Specialist
Coward, Debra
Paraprofessional, HWS (1)
Cox, Edward
Instructional Assistant, Construction Technology
Cox, Janis
Finance Technician, Business Unit (1)
Crabtree, Cassidy
Paraprofessional, HWS
Crandell, Bret
Speech & Language Pathologist
Cutler, Crystal
Executive Director, Student Support Services/Special Education
Cypher, Abby
Executive Director, Michigan Association of Administrators of Special Education
Czolgosz, Michelle
Senior Accountant, Special Education Finance
Dale, Amber
Transition Consultant
Dalrymple, Harley
Paraprofessional, ASD
Daman, Lindy
College and Career Preparation and Assessment Coordinator
Daniels, Carolyn
Paraprofessional, HWS
Davis, Evelyn
Paraprofessional
Deal, Nancy
Teacher, Early Childhood Special Education
Dennis, Meghan
Early Interventionist
Derhammer, Stacey
Early Childhood SE Teacher
DesJardin, Dawn
Business Unit Accountant
Dickie, Renee
Administrative Assistant, Staff Services, HWS
Diener, Ashley
Speech & Language Pathologist , EO
Dishman, Diane
Data Analyst, Special Education & Early Childhood
Dodak, Mark
Instructor, Cyber Security & Digital Forensics
Donald, Sandee
Deputy Superintendent, Instruction
Doop, Ashleigh
School Social Worker
Drake, Erik
Coordinator, Cooperative Acquisitions REMC
Dravland, Andrew
Director, Business Operations
Dubay, Kae
Coordinator, Great Start Collaborative, Community Literacy and Outreach
Dunckel, Pamela
Mental Health Specialist
Duty, Baretta
Network Analyst
Duvall, Noelle
Director, Mental Health & Wellness
Dzurka, Cheryl
Payroll and Benefits Specialist
Eastman, Kristen
Teacher, SE, HWS
Eaton, Christine
Instructional Coach General Ed and CTE Focus
Edmondson, Corey
Facilities Specialist
Edmondson, Troy
Head Custodian
Eiland, Daniele
School Psychologist
Emmendorfer, Laney
Audiologist
Emmons, Shera
Early Childhood Specialist
Engel, Jamie
Executive Director, CTE
Evans, Robert
Pupil Accounting Auditor and Attendance Officer
Evert, Jessica
Mental Health Specialist
Ewing, Tasha
Paraprofessional
Falsetta-Petkovski, Erin
Counselor, Wilson Talent Center
Farrow, Angela
Paraprofessional, SAIL Program
Fedokovitz, Krisan
School Psychologist
Felts, Melissa
Teacher, Malcolm Williams School
Fickies, Tammy
Occupational Therapist
Fiebernitz, Kim
Early Childhood Coach
Filice-Hanna, Julianna
Speech & Language Pathologist
Flowers, Michael
Vice President
Foltz, Tim
Paraprofessional, Heartwood School
Forster, Kendra
Teacher Consultant, ASD
Foster, Lisa
Early Childhood Specialist
Fowler, Jodie
Occupational Therapist
Fraley, Amanda
Teacher, English/Language Arts
Fulton, LaVendee
Teacher Consultant
Gaitan-Flores, Alex
Speech and Language Pathologist, ECSE
Galloway, Kelli
Talent Acquisition and Retention Coordinator
Ganzhorn, Amanda
Assistant School Nurse
Garcia, Noel
Instructor, Law Enforcement
Gardner, Cait
Physical Therapist for Early On
Gascon, Heidi
Literacy Consultant and Coach
Gatien, Collin
Occupational Therapist
Gaydos, Jonathon
George, Jamie
Instructor, Health Foundations
Getty-Gerlica, Dorothy
Instructor, Career Start
Gierhart, Alex
Mental Health Specialist
Gill, Lori
Teacher, Speech & Language Impaired
Gomaa, Hanaa
School Psychologist
Gomez, Jorge
Instructor, Law Enforcement
Gonzalez, Diane
Teacher Specialist, Deaf and Hard of Hearing
Good, Chad
Paraprofessional, ASD
Good, Nick
Instructor, Welding
Goodman, Rachel
Teacher Consultant, Testing
Goodwin, Elizabeth
Physical Therapist
Gosselin, Alexandra
Speech & Language Pathologist
Gottleber, Scott
Network Analyst
Graham, Madisynn
Paraprofessional
Greba, Leisha
Paraprofessional, ASD
Green, Jonathan
Technical Support Specialist
Greiter, Nicole
Director, Preschool Instruction
Greve, Danielle
Mental Health Specialist
Grew, Brian
Director, Itinerant Services
Groenleer, Kristina
Paraprofessional, Heartwood School
Guernsey, Heather
Speech and Language Pathologist
Guetschow, Paul
Instructor, Engineering
Guthrie, Jessica
Initial Service Coordinator
Hagbom, Courtney
Teacher, Adaptive Physical Education
Hamoud, Terri
Newcomer English Learner Consultant
Hansen, Kellee
Teacher, SE, HWS
Harris, Karianne
Speech and Language Pathologist
Hartman, Michelle
T/C Visually Impaired
Hatfield, Mindy
Help Desk Technician
Hausbeck-Miller, Kathleen
Audiologist
Hayes, Shelly
Teacher, Autism Spectrum Disorder
Hayner, Sarah
Administrative Assistant, Early Childhood/GSRP
Henley, Shelly
Specialist, Orientation & Mobility
Henrikson, Victoria
Paraprofessional
Henry, Connor
Paraprofessional
Hersey, Jessie
Administrative Assistant
Hester, Randall
Mental Health Specialist
Hill, Justin
Accountant, Business Office & CTE
Hill, Olivia
Paraprofessional, Heartwood School
Hills, Rebecca
Assistant Superintendent, Finance and Business
Hluchaniuk, Shannon
Paraprofessional, ASD
Hoene, Karen
Early On Service Coordinator
Holiday, Robert
Application Support Analyst
Hook, Angela
Mental Health Specialist
Hoornstra, Kevin
Systems Analyst
Hoover, Mary
Paraprofessional
Howie, Martha
Speech & Language Pathologist
Hughes, Benjamin
Early Childhood Specialist
Hunt, Lisa
Teacher, Speech & Language Impaired/SLP
Hunter, Kacie
Paraprofessional
Hutchinson, Hilda
Paraprofessional, ASD
Isler, Erica
Administrative Assistant, Staff Services
Ivey, Troy
Paraprofessional
Jackson, Angie
Principal, Beekman Center
Jaime, Jessica
Occupational Therapist, EO
James Garza, Shalonda
Clinical Supervisor, Mental Health & Wellness
Janoski, Clare
Speech & Language Pathologist
Jansen, Jann
Teacher, SE
Jefferson, Faith
Paraprofessional
John, Dillon
Paraprofessional, EI
Johns, Raelynn
Director, Finance and Business
Johnson, Amy
Teacher Consultant, Visually Impaired
Johnson, Gerald
Instructor, Construction Technology
Johnston, Kristy
Paraprofessional, ASD
Jokisch, Michael
Technical Support Specialist
Jones, Kellie
Parent Educator
Jordan, Rabecca
Paraprofessional, SAIL Program
Judd, Sandy
Administrative Assistant, Main Office/Student Assistance
Kangas, Eden
Paraprofessional
Kaufman, Nicole
Teacher, Adaptive Physical Education
Kechkaylo, Alyson
Communications Specialist
Keel, Karen
Teacher, Emotionally Impaired
Kelly, Jim
Director, IT Services and DSA
Kemsley, Margie
Speech and Language Pathologist
Kidd-Frank, Mariann
Paraprofessional
Kienitz, Kim
Paraprofessional
Kingsbury, Cecil
Specialist, Automotive Technology
Klages, Ian
Instructor, Automotive Technology (1)
Klein, Pat
School Social Worker
Kloeckner, Alyssa
Paraprofessional
Knapp, Lisa
Paraprofessional, Heartwood School
Knauff, Shelby
Speech and Language Pathologist
Knuth, Bill
Teacher, EI, SLC
Kobliska, Brian
Database and Applications Analyst
Koetje, Alyssa
Speech and Language Pathologist
Kogut, Jenna
Instructional Coach, Special Education Focus
Kolito, Jaine
Finance Technician, Business Unit
Kolle, Andrea
Paraprofessional
Konietzko, Kelly
Occupational Therapist
Kribs, Sara
Teacher, Special Education, SAIL Program
Kubokawa, Jared
Newcomer English Learner Consultant
Kuiper, Joseph
Paraprofessional
Kujawa, Kelsey
Teacher Consultant, ASD
Kunkel-Chappell, Pamela
Counselor, Wilson Talent Center
LaCross, Tara
Speech & Language Pathologist
LaLonde, Melissa
Speech & Language Pathologist , EO
Lamb, Kim
Paraprofessional
Lambert, Cedric
Paraprofessional, Heartwood School
Lamke, Jamie
Administrative Assistant, Student Programs, HWS
Langone, Lori
Instructional Assistant, Cyber Security and Digital Forensics
LaRoe, Chris
Teacher, Early Childhood Special Education
Larson, Kent
Lead Facilities Specialist
Larson, Rebecca
Physical Therapist, Early On
LaRue, Michael
Work-Based Learning Coordinator
LaRue, Nicole
Director, Special Education Finance and Pupil Accounting
Lawler, Charles
Instructor, Engineering
Lawrence, Jae
Mental Health Specialist
Lawson, Chelsea
IA, Health Sciences
Lee, Adria
Instructor, CAHEP
Lennox, Bonnie
Speech Pathologist
Lewis, Cheryl
Early Interventionist
Lietz, Daniel
Director of Information Technology Services
Lilje, Missy
Paraprofessional, Heartwood School
Lilley, Lisa
Paraprofessional
Lilly, Mike
Executive Director, Information Technology Services
Lindeman, Aaron
Head Custodian
Lindeman, Jennifer
Administrative Assistant, ECSE and Early On
Little, Brenton
Director, Payroll, Benefits & Human Resources
Locher, Brooke
Instructor, Project SEARCH
Loftus, Brenna
Teacher, SE, HWS
Long, Connor
Instructional Assistant, Culinary Arts and Hospitality
Longshore, Beth
Director, Student Support Services
Love, Rebecca
Physical Therapy Assistant
Loynes, Julie
IA, Health Sciences
Luderer, Ashley
Mental Health Specialist
Lueders, Courtney
Paraprofessional
Lund, Elizabeth
Teacher, Mathematics
Lycos, Denise
Director, Emotionally Impaired and Adjudicated Youth Programs
Lynch, Eric
Teacher, SXI, HWS
Mack, Michaela
Speech and Language Pathologist
Magsig, Brittany
Initial Service Coordinator
Mainz, Janet
T/C Hearing Impaired
Malthaner, Ashley
Paraprofessional, Heartwood School
Manninen, Ronda
Instructor, Health Foundations
Manske, Seth
Teacher, Emotionally Impaired
Marble, Chelsea
Speech & Language Pathologist , EO
Marshall, Michelle
Specialist, Payroll and Benefits
Martell, Jessica
Secondary MTSS Consultant
Martin, Jennifer
Physical Therapist, Early On
Martin, Lanea
Director, Organizational Learning
Martinez, Andrea
Administrative Assistant, Early Childhood Special Education and Project Find
Martinez, Claudio
Paraprofessional
Mayhew, Angela
Teacher, EI, SLC
McCarthy, Catherine
Paraprofessional
McClellan-VanArsdale, Gretchen
Director, LEA Special Education and Itinerant Services
McCloud, Jennifer
MTSS and Continuous Improvement Consultant and Coach
McDonald, Michel
Director, Transition & Itinerant Services
McGee, Rebekah
School Social Worker
McKee, Eileen
School Psychologist
McLean, Melissa
Administrative Assistant, Student Support Services
McMahan, Robin
Paraprofessional
Meade, Ann
Speech & Language Pathologist
Mellema, Jason
Superintendent
Mervyn, Corrie
Director of Early Childhood Support Network
Meyer, Susan
Teacher Consultant, ASD
Michaels, Kathryn
Teacher, Autism Spectrum Disorder
Miller, Jenna
Speech and Language Pathologist
Miller, Misty
Paraprofessional, ASD
Mireles, Franka
Speech & Language Pathologist
Moldenhauer, Sarah
Teacher, Autism Spectrum Disorder
Molenda, Greg
Director, Technical Assistance and ASD Programs
Moore, Christopher
Behavior Management Technician
Moreno, Destiny
Paraprofessional
Moreno, Julian
Paraprofessional, HWS
Morgan, Sarah
Instructor, Medical Assistant Program
Moro, Ashleigh
Instructional Coach, Special Education Focus
Mulder, Samantha
Paraprofessional
Mumby, Dionne
Help Desk Technician
Naeyaert, Denise
School Social Worker
Nelson, Rebecca
Speech & Language Pathologist
Nutt, Ash
Paraprofessional
Odom, Tatiana
Paraprofessional, Heartwood School
O'Neil, Micki
Executive Director/Chief Communications Officer
Orta, Michelle
Paraprofessional
Ostrowski, Stacey
Payroll and Benefits Specialist
Paeth, Cassie
Paraprofessional, SAIL Program
Pakonen-Zubal, Mya
Occupational Therapist
Parkinson, Sara
Communications Coordinator
Partridge, Michael
Director of Information Technology Services
Patterson, Laura
Administrative Assistant, Emotionally Impaired Student Programs
Patterson, William
Analyst, Network Security
Patton, Katherine
Technician, Finance, Business Unit
Pease, Thomas
Application Support Analyst
Pfiester, Baylee
Instructor, Culinary Arts
Phelps, Alex
Systems and Development Analyst
Phillips, Matthew
Speech and Language Pathologist
Pickell, Brett
Paraprofessional, Special Populations
Pierce, Heidi
Administrative Assistant
Ponnambalam, Pakutharivu
Paraprofessional, HWS
Pratt, Thomas
Instructor, Automotive Technology
Prentice, Monica
Application Support Analyst
Putman, Liz
Teacher, Deaf and Hard of Hearing
Quinn, Chris
Admin Assistant, Student Instructional Services (1)
Ramon, Jake
Physical Therapist
Randels, Sara
Paraprofessional
Rasegan, Angie
Paraprofessional, SAIL Program
Redick, Andrew
Videographer and Digital Media Technician
Redman, Danielle
GSRP Technician & Admin Asst, Early Childhood
Remington, Breah
School Social Worker
Reynolds, Doniele
Paraprofessional, Heartwood School
Reynolds, Jamie
School Psychologist
Rine, Marina
Teacher Consultant, ASD
Rios-Smith, Gina
Instructor of Educational Careers at Wilson Talent Center
Ritter, Sarah
Accountant, Business Office and Business Services
Robinson, Amy
Teacher Consultant, Testing
Robinson, Katie
Teacher Consultant, ASD
Rodgers, Jessica
Associate Principal, Beekman Center
Rodriguez, Brooke
Assistive Technology/Audiology Assistant
Rodriguez, Helen
Paraprofessional, HWS (1)
Roe, Mary
Payroll and Benefits Specialist
Roggenbuck, Kris
Payroll and Benefits Specialist
Roosa, Kari
Paraprofessional
Root, Katie
Paraprofessional
Roth, Emily
Early Childhood SE Teacher Specialist
Routhier-Laskosky, Melody
Administrative Assistant, Early Childhood Services
Ruh, Michelle
Director, Student Instructional Services
Rusnock, Steve
Director, Facilities & Safety
Ryder, Nicole
Teacher, Early Childhood Special Education
Sabo, Michelle
Director, Early Childhood Special Education 0-3
Sauers, Haleigh
Teacher, SE
Schaeffer, Erica
Behavior Specialist
Schindewolf-DeShais, Rhiannon
Administrative Assistant
Schor, Erin
Treasurer
Schroeder, Kari
Occupational Therapist, EO
Schubert, Kathryn
Teacher, Speech & Language Imp/SLP
Schuck, Lydia
Teacher Specialist, Visually Impaired .8 FTE
Schultheiss, James
Teacher, E. I.
Scott, Aidan
Help Desk Technician
Scott, Paula
Early Childhood Specialist
Scutt, Gwen
Teacher, Special Education, SAIL Program
Seigo, Linda
Paraprofessional, HWS (1)
Selby, Jordan
Paraprofessional, HWS
Seruga, Ingrid
Pupil Accounting Auditor and Attendance Officer
Shannon, Katy
Human Resources and Benefits Specialist
Shauver, Andrew
Instruction and Technology Coach
Sherman, Tricia
Occupational Therapist, EO
Short, Samantha
Paraprofessional
Showerman, Abby
Teacher Consultant, ASD
Showers, Kirk
Teacher, SE, HWS
Shumway, Kamryn
Payroll and Benefits Specialist
Simmons, Ellen
Occupational Therapist
Slenk, Carmen
Paraprofessional
Slocum, Amber
Associate Principal, Heartwood School and ASD Programming
Slocum, Rachel
Paraprofessional, EI, SLC
Smith, Barbara
Paraprofessional
Smith, Jeff
Associate Principal, Wilson Talent Center
Smith, Kasey
Instructor, Cosmetology
Smith, Meegan
Instructor, Culinary Arts
Soderberg, Eric
Technical Support Specialist
Sorrow, Shawn
Paraprofessional, HWS
Spedoske, Katy
Speech and Language Pathologist
Spegel, Jennifer
Occupational Therapist
Stamford, Tanya
Teacher, Deaf and Hard of Hearing
Stanfield, Lindsay
School Social Worker, HWS
Stanfield, Tammarai
Paraprofessional
Steele, Amanda
Senior Accountant, Grants
Steen, Zarrin-Taj
Teacher, Social Studies
Steiniger, Peggy
Speech & Language Pathologist
Stentoumis, Jennifer
Initial Service Coordinator
Stephenson, Robert
STEM Consultant and Coach
Stibich, David
Senior Accountant
Stid, Amie
Parent Educator
Stiffler, Amber
Paraprofessional
Stump, Deborah
WBL/Instructor, Applied Academics/Math and Employability Skills
Sweet-House, Kelly
Administrative Assistant
Sykes, Courtney
Technical Assistance Provider
Szarka, Joanna
Paraprofessional
Szilagyi, Elise
Specialist, Early Childhood
Tarnowski, RitaMarie
Paraprofessional
Taylor, Jeff
Technical Support Specialist
Terris, Pam
Paraprofessional, Ingham Academy
Thomas, Chris
Desktop Engineer
Thomas, Lonnie
Digital Media Specialist, Public Relations and Communications
Tibbals, Bri
Early Child School Psychologist/MTSS Implementer
Timmer, Megan
Speech and Language Pathologist
Tinney, Susan
Assistant Superintendent, Human Resources and Organizational Development
Torres, Lori
Speech & Language Pathologist
Trout, Kelly
Data Systems & Analysis Specialist
Turke, Stacy
Occupational Therapist
Urquhart, Jenn
Teacher, Autism Spectrum Disorder
Uschuk, Samantha
Teacher, SE, HWS
Van Nortwick, Jen
Administrative Assistant, Business Unit
Vela, Juanita
Paraprofessional
Vince, Libby
School Psychologist
Vogt-Frechette, Heather
Physical Therapist
Voss, Nancy
Paraprofessional, SAIL Program
Walker, Cam
Teacher, Autism Spectrum Disorder
Walker, Donna
Occupational Therapist
Wallace, Jessica
Mental Health Specialist
Walraven, Melissa
Occupational Therapist
Weatherly, Marybeth
Teacher, Early Childhood Special Education
Weathers, Barbara
Executive Assistant
Weatherspoon, Sharita
Paraprofessional
Webber, April
Physical Therapist
Weber, Kristi
Physical Therapist
Weidner, Carrie
Teacher, E.I., MWS
Wenzel, Joseph
Principal, Wilson Talent Center
West, Toby
Instructor, Bioscience Careers
Whipple, Leigh
Paraprofessional, HWS
White, Stephanie
Initial Service Coordinator
Williams, Risha
School Psychologist
Wilson, Tamara
Early Interventionist
Wilson, Trisha
Instructor, Cosmetology
Wing, Ashley
Admin Asst, Itinerants, Student Support Services
Winslow, Sarah
Director, Statewide Project SEARCH
Wohlscheid, Tom
Technical Support Specialist
Wolenberg, John
Secretary
Wolfe, Christina
Physical Therapist
Wood, Lindsay
Research & Instructional Data Consultant
Wyngarden, Jessica
Paraprofessional, HWS (1)
Yasick, Megan
Speech & Language Pathologist
Yeomans, Jamie
Playgroup Specialist, Early On
Young, Holly
Speech & Language Pathologist
Zajac, Lori
President
Zanger, Anne
Orientation & Mobility Specialist
Zeldenrust, Abbey
Speech and Language Pathologist, ECSE
Zeller, Lindsey
Marketing & Membership Manager, MAASE
Zieger-Conrad, Rae
Budgetary Technician, WTC
Zivsak, Michael
School Social Worker